Aktuality | Muži

Písek - Václavovice 1:4 (1:3)

30. 06. 2020 | Muži Sestava: Biela (výborný výkon) - Hrabec, Berta, Zaremba, Jankovič - Bilan, Sládek T., Bednář, Tvardek - Kozel, Štachel (Vojtek) Branky: Kozel R., Vojtek L., Bilan D., Tvardek M.Trenéři: Ometák L.

Václavovice – Horní Bludovice 7:4 (5:0)

24. 05. 2020 | Muži V sobotu 23.května odehráli muži Václavovic přípravné utkání s H.Bludovicemi. Bylo to utkání dvou různých poločasů.    Sestava: M.Krumnikl – O.Hrabec, M.Slíva (M.Murga&

Gascontrol Havířov – Václavovice 1:2 (1:0)

08. 03. 2020 | Muži Branky: 2x  L.Ometák Sestava: Tomis – Hrabec, Berta, Štachel, Habernal – Bilan, Tvardek (61‘ Ometák), Bednář, Jankovič – Sládek, Schovajsa V posledním přípravné

Vratimov „B“ – Václavovice 2:3 (0:1)

01. 03. 2020 | Muži V rámci soustředění hráči Václavovic sehráli přípravný zápas s rezervou Vratimova. Po náročných dávkách, které měli hráči v nohách, se

Staříč - Václavovice 6:1 (4:1)

23. 02. 2020 | Muži Branka: Habernal O. Výrazná prohra ve druhém přípravném utkání. Už po patnácti minutách jsme prohrávali 3:0. Vybrali jsme si snad špatný den a další ut

Trenér Jaroslav Koníček se vrací do Václavovic

12. 12. 2019 | Muži V jarní části sezny povede mužstvo mužů trenérské duo Lukáš Ometák a Jaroslav Koníček, který se vrací do našeho klubu po 2,5-leté pauze, kdy působil v klubech MFK Hav&iac

Článek k utkání s Třebovicemi

13. 11. 2019 | Muži Konec dobrý, všechno dobré! Los soutěže nám k poslednímu utkání před zimní přestávkou městského přeboru Ostrava přisoudil nečekaně atraktivního soupeře, po zajímav&e

Václavovice - Třebovice 3:0 (1:0)

09. 11. 2019 | Muži Branky: Schovajsa M. 2x, Sliva M.Trenér: Ometák L. Výsledky kola a tabulka:http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&kraj=14&okres=98&vek=1&typ=1